URZ1E331MPD1TD
NichiconNichicon
URZ1E331MPD1TD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: URZ1E331MPD1TD
Producent / Mærke: Nichicon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Dataark: 1.URZ1E331MPD1TD.pdf2.URZ1E331MPD1TD.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for URZ1E331MPD1TD
Varenummer URZ1E331MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 150127 pcs Datablad 1.URZ1E331MPD1TD.pdf2.URZ1E331MPD1TD.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie URZ Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 493-11854-1
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitans 330µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
URZ1E222MHD1TN
URZ1E222MHD1TN
producenter: Nichicon
Beskrivelse: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
På lager: 112476 pcs
Hent: URZ1E222MHD1TN.pdf
RFQ
URZ1E332MHD1TN
URZ1E332MHD1TN
producenter: Nichicon
Beskrivelse: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
På lager: 51960 pcs
Hent: URZ1E332MHD1TN.pdf
RFQ
URZ1E331MPD
URZ1E331MPD
Beskrivelse: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL