180-044-101L031
NorCompNorComp
NorComp
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 180-044-101L031
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Dataark: 180-044-101L031.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for 180-044-101L031
Varenummer 180-044-101L031 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18185 pcs Datablad 180-044-101L031.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Serie 180
Emballage Tray Andre navne 6844MEA
Driftstemperatur -50°C ~ 100°C Antal rækker 3
Antal positioner 44 Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Mating Side (4-40)
Funktioner Shielded Detaljeret beskrivelse 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Brass Kontaktformular -
Kontakt Afslut tykkelse Flash Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub, High Density
Farve - Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: NorComp
Beskrivelse: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
På lager: 4262 pcs
Hent: 180-044-102-031.pdf
RFQ
producenter: NorComp