180-044-201L021
NorCompNorComp
NorComp
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 180-044-201L021
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Dataark: 180-044-201L021.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for 180-044-201L021
Varenummer 180-044-201L021 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14931 pcs Datablad 180-044-201L021.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Serie 180
Emballage Tray Andre navne 5844FEA
Driftstemperatur -50°C ~ 100°C Antal rækker 3
Antal positioner 44 Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Cable Side (4-40)
Funktioner Shielded Detaljeret beskrivelse 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal