197-015-113L031
NorCompNorComp
NorComp
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 197-015-113L031
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Dataark: 1.197-015-113L031.pdf2.197-015-113L031.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
90 pcs
  • Besked
Specifikationer for 197-015-113L031
Varenummer 197-015-113L031 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27638 pcs Datablad 1.197-015-113L031.pdf2.197-015-113L031.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Nickel Plated Serie 197, M Series
Emballage Tray Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 3 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Funktioner Grounding Indents, Shielded Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 2A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Brass Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse Flash Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub, High Density
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: NorComp
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
På lager: 5625 pcs
Hent: 197-015-212-551.pdf
RFQ
197-015-213L001
197-015-213L001
producenter: NorComp
På lager: 21235 pcs
Hent: 197-015-213L001.pdf
RFQ