680-044-113R021
NorCompNorComp
680-044-113R021 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 680-044-113R021
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Dataark: 1.680-044-113R021.pdf2.680-044-113R021.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for 680-044-113R021
Varenummer 680-044-113R021 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12497 pcs Datablad 1.680-044-113R021.pdf2.680-044-113R021.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Nickel Plated Serie Seal-D 680
Emballage Tray Driftstemperatur -50°C ~ 100°C
Antal rækker 3 Antal positioner 44
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Flange Feature Board Side (4-40) Funktioner Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Brass
Kontaktformular Stamped Kontakt Afslut tykkelse Flash
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Plug, Male Pins
Connector Style D-Sub, High Density Farve -
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
680-044-103L011
680-044-103L011
producenter: NorComp
Beskrivelse: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
På lager: 15012 pcs
Hent: 680-044-103L011.pdf
RFQ
680-1
producenter: Microsemi
Beskrivelse: BRIDGE RECTIFIER
På lager: 590 pcs
Hent: 680-1.pdf
RFQ
680-044-113R011
680-044-113R011
producenter: NorComp
På lager: 10628 pcs
Hent: 680-044-113R011.pdf
680-044-103L031
680-044-103L031