680S21WA4SL401
NorCompNorComp
680S21WA4SL401 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 680S21WA4SL401
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Dataark: 1.680S21WA4SL401.pdf2.680S21WA4SL401.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
40 pcs
  • Besked
Specifikationer for 680S21WA4SL401
Varenummer 680S21WA4SL401 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5033 pcs Datablad 1.680S21WA4SL401.pdf2.680S21WA4SL401.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Materiale, Afslut Steel, Nickel Plated Serie Seal-D 680S
Emballage Tray Andre navne NOR1229
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 21 (17 + 4 Power) Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Nuværende vurdering 3A, 40A Kontakt type Signal and Power