684M21WA4PL461
NorCompNorComp
684M21WA4PL461 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 684M21WA4PL461
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Dataark: 1.684M21WA4PL461.pdf2.684M21WA4PL461.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Besked
Specifikationer for 684M21WA4PL461
Varenummer 684M21WA4PL461 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5611 pcs Datablad 1.684M21WA4PL461.pdf2.684M21WA4PL461.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Materiale, Afslut Steel, Nickel Plated Serie 684M
Emballage Tray Andre navne NOR1344
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 21 (17 + 4 Power) Monteringstype Board Edge, Through Hole, Right Angle
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Nuværende vurdering 5A, 40A Kontakt type Signal and Power
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse Flash Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub, Combo
Farve - Tilbagestillet afstand 0.401" (10.20mm)