NRF24AP2-USBQ32-R
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-USBQ32-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NRF24AP2-USBQ32-R
Producent / Mærke: Nordic Semiconductor
Produkt beskrivelse IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
Dataark: NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for NRF24AP2-USBQ32-R
Varenummer NRF24AP2-USBQ32-R Fabrikant Nordic Semiconductor
Beskrivelse IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27891 pcs Datablad NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Spænding - Supply 4 V ~ 5.25 V Type TxRx Only
Serie - Serielle grænseflader USB
Følsomhed -85dBm RF familie / standard General ISM > 1GHZ
protokol ANT™ Power - Output 0dBm
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 32-VFQFN Exposed Pad
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Modulation GFSK Hukommelsesstørrelse -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Frekvens 2.4GHz
Detaljeret beskrivelse IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Datahastighed (Max) 1Mbps
Nuværende - Overførsel 16mA ~ 20mA Nuværende - Modtagelse 22mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
NRF24AP2-USBQ32-T
NRF24AP2-USBQ32-T
producenter: Nordic Semiconductor
Beskrivelse: IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
På lager: 23221 pcs
Hent: NRF24AP2-USBQ32-T.pdf
RFQ
NRF24AP2-USBQ32-R7
NRF24AP2-USBQ32-R7