13FR080E
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 13FR080E
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 13FR080E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for 13FR080E
Varenummer 13FR080E Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51607 pcs Datablad 13FR080E.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Serie 10 Modstand 80 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OH13FR080E
OH13FR080E-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 275°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Current Sense, Non-Inductive
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 80 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element