14AFR033E
OhmiteOhmite
14AFR033E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 14AFR033E
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.033 OHM 4W 1% AXIAL
Dataark: 14AFR033E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 14AFR033E
Varenummer 14AFR033E Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.033 OHM 4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44793 pcs Datablad 14AFR033E.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.252" Dia x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Serie 14A Modstand 33 mOhms
Power (Watts) 4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 275°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Current Sense Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 33 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense Metal Element Sammensætning Metal Element