15FR080E
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 15FR080E
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.08 OHM 5W 1% AXIAL
Dataark: 15FR080E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for 15FR080E
Varenummer 15FR080E Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.08 OHM 5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62686 pcs Datablad 15FR080E.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm)
Serie 10 Modstand 80 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OH15FR080E
OH15FR080E-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 275°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Current Sense, Non-Inductive
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 80 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element
Sammensætning Metal Element
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
15FR090E
15FR090E
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL
På lager: 54602 pcs
Hent: 15FR090E.pdf
RFQ
15FR080
15FR080
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.08 OHM 5W 1% AXIAL