610FPR020E
OhmiteOhmite
610FPR020E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 610FPR020E
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL
Dataark: 610FPR020E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for 610FPR020E
Varenummer 610FPR020E Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15529 pcs Datablad 610FPR020E.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Radial Lead Størrelse / Dimension 1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm)
Serie 60 Modstand 20 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Driftstemperatur -55°C ~ 275°C
Antal Afslutninger 4 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.215" (5.46mm)
Funktioner Current Sense, Non-Inductive Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 20 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sammensætning Metal Element
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
610G
610G
producenter: Hammond Manufacturing
Beskrivelse: TRANSFORMER PULSE 12MH 3.8DCR
På lager: 2899 pcs
Hent: 610G.pdf
RFQ
610H
610H
Beskrivelse: TRANSFORMER PULSE 1.5MH 1.2DCR
På lager: 4861 pcs
Hent: 610H.pdf
RFQ
610FPR025E
610FPR025E
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.025 OHM 1W 1% RADIAL
Hent: 610FPR025E.pdf
610FPR002E
610FPR002E
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.002 OHM 1W 1% RADIAL
Hent: 610FPR002E.pdf
610E
610E
Beskrivelse: TRANSFORMER PULSE 22MH 10.6DCR
Hent: 610E.pdf
610FPR005E
610FPR005E
Beskrivelse: RES 0.005 OHM 1W 1% RADIAL
Hent: 610FPR005E.pdf
610F
610F
Beskrivelse: TRANSFORMER PULSE 3MH 1.2DCR
Hent: 610F.pdf