650FPR005E
OhmiteOhmite
650FPR005E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 650FPR005E
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.005 OHM 5W 1% RADIAL
Dataark: 650FPR005E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 650FPR005E
Varenummer 650FPR005E Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.005 OHM 5W 1% RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8527 pcs Datablad 650FPR005E.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Radial Lead Størrelse / Dimension 1.400" L x 0.250" W (35.56mm x 6.35mm)
Serie 60 Modstand 5 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Driftstemperatur -55°C ~ 275°C
Antal Afslutninger 4 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.450" (11.43mm)
Funktioner Current Sense, Non-Inductive Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 5 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sammensætning Metal Element
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN RECEPT 96 POS VERT DIN PCB