CS5FR004E
OhmiteOhmite
CS5FR004E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CS5FR004E
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.004 OHM 5W 1% 4SIP
Dataark: CS5FR004E.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for CS5FR004E
Varenummer CS5FR004E Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.004 OHM 5W 1% 4SIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7639 pcs Datablad CS5FR004E.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±30ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.500" L x 0.330" W (38.10mm x 8.38mm)
Serie CS5 Modstand 4 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-ESIP Driftstemperatur -25°C ~ 150°C
Antal Afslutninger 4 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.953" (24.20mm)
Funktioner Current Sense, Non-Inductive Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 4 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor 4-ESIP Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sammensætning Metal Element