CSM221-28AE
OhmiteOhmite
CSM221-28AE Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSM221-28AE
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse HEATSINK BLACK ANODIZED
Dataark: CSM221-28AE.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSM221-28AE
Varenummer CSM221-28AE Fabrikant Ohmite
Beskrivelse HEATSINK BLACK ANODIZED Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 91797 pcs Datablad CSM221-28AE.pdf
Bredde 0.492" (12.50mm) Type Board Level, Vertical
Termisk modstand @ Naturligt 12.80°C/W Termisk modstand @ tvungen luftstrøm -
Form Rectangular, Fins Serie CSM
Effektdissipation @ Temperaturstigning 5.0W @ 60°C Pakke afkølet TO-220
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Materiale finish Black Anodized
Materiale Aluminum Længde 1.102" (28.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde Off Base (Højde af Fin) 1.228" (31.20mm)
Diameter - Detaljeret beskrivelse Heat Sink TO-220 Aluminum 5.0W @ 60°C Board Level, Vertical