MM1330FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MM1330FE-R58
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 133 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: MM1330FE-R58.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
25000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MM1330FE-R58
Varenummer MM1330FE-R58 Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 133 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2304170 pcs Datablad MM1330FE-R58.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serie Metal Devil® MM Modstand 133 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne MM1330FER58
Driftstemperatur - Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 133 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film