OJ7505E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: OJ7505E-R52
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: OJ7505E-R52.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50000 pcs
  • Besked
Specifikationer for OJ7505E-R52
Varenummer OJ7505E-R52 Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 75 OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25113534 pcs Datablad OJ7505E-R52.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -450ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serie Little Rebel® OJ Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OJ7505ER52
Driftstemperatur - Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 75 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film