ON8235E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ON8235E-R58
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 82K OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: ON8235E-R58.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ON8235E-R58
Varenummer ON8235E-R58 Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 82K OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2257245 pcs Datablad ON8235E-R58.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -450ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Serie Little Rebel® ON Modstand 82 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne ON8235ER58
Driftstemperatur - Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 82 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film