WHB100FET
OhmiteOhmite
WHB100FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHB100FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WHB100FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHB100FET
Varenummer WHB100FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 172806 pcs Datablad WHB100FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WH Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)