WHBR75FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHBR75FE
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.75 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WHBR75FE.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHBR75FE
Varenummer WHBR75FE Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.75 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 77852 pcs Datablad WHBR75FE.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±90ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WH Modstand 750 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWHBR75FE
OHWHBR75FE-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 750 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound