WHC750FET
OhmiteOhmite
WHC750FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHC750FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 750 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: WHC750FET.pdf
  • Besked
Specifikationer for WHC750FET
Varenummer WHC750FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 750 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 202187 pcs Datablad WHC750FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serie WH Modstand 750 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)