WNB25RFET
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WNB25RFET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 25 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WNB25RFET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WNB25RFET
Varenummer WNB25RFET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 25 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 176406 pcs Datablad WNB25RFET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WN Modstand 25 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWNB25RFET
OHWNB25RFET-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Non-Inductive
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 25 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound
Sammensætning Wirewound
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
WNB200FET
WNB200FET
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 200 OHM 1W 1% AXIAL
På lager: 163611 pcs
Hent: WNB200FET.pdf
RFQ
WNB330FET
WNB330FET
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 330 OHM 1W 1% AXIAL
På lager: 170070 pcs
Hent: WNB330FET.pdf
RFQ
WNB25RFE
WNB25RFE
Beskrivelse: RES 25 OHM 1W 1% AXIAL