3G3AX-RBC12001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 3G3AX-RBC12001
Producent / Mærke: Omron Automation & Safety
Produkt beskrivelse BRK RESISTOR 1200W,17OHMS 10%ED
Dataark: 3G3AX-RBC12001.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 106 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for 3G3AX-RBC12001
Varenummer 3G3AX-RBC12001 Fabrikant Omron Automation & Safety
Beskrivelse BRK RESISTOR 1200W,17OHMS 10%ED Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 106 pcs Datablad 3G3AX-RBC12001.pdf
Vægt - Anvendelse -
specifikationer 17Ohm, 1200W Serie -
Andre navne 3G3AXRBC12001 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Detaljeret beskrivelse Braking Resistor 17Ohm, 1200W Tilbehørstype Braking Resistor