E5EC-RX2DBM-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: E5EC-RX2DBM-010
Producent / Mærke: Omron Automation & Safety
Produkt beskrivelse CONTROL TEMP RELAY OUT 24V
Dataark: E5EC-RX2DBM-010.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 217 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for E5EC-RX2DBM-010
Varenummer E5EC-RX2DBM-010 Fabrikant Omron Automation & Safety
Beskrivelse CONTROL TEMP RELAY OUT 24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 217 pcs Datablad E5EC-RX2DBM-010.pdf
Vægt 0.463 lb (210.01g) Spænding - Supply 24VAC/DC
Serie E5EC Panel Cutout Dimensioner Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Output Type Relay (4) Driftstemperatur -10°C ~ 55°C
Antal tegn pr. Række 4, 4, 4 Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Range -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant