G8W-1C7T-R-DC12
OmronOmron
G8W-1C7T-R-DC12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: G8W-1C7T-R-DC12
Producent / Mærke: Omron
Produkt beskrivelse RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V
Dataark: G8W-1C7T-R-DC12.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for G8W-1C7T-R-DC12
Varenummer G8W-1C7T-R-DC12 Fabrikant Omron
Beskrivelse RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6622 pcs Datablad G8W-1C7T-R-DC12.pdf
Tænd for spænding (maks.) 8 VDC Sluk spænding (Min) 1 VDC
Afslutningsstil Plug In Skiftespænding 16VDC - Max
Serie G8W Udgivelsestid 10ms
Emballage Bulk Andre navne G8W-1C7T-R-DC12-ND
G8W1C7TRDC12
Z2260
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Brug tid 20ms
Monteringstype Socketable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS non-compliant
Funktioner Resistor Kontakt Rating (Aktuel) 20A
Kontaktmateriale - Kontaktformular SPDT (1 Form C)
Spole spænding 12VDC Spole type Non Latching
Coil Resistance 91 Ohms Coil Power -