ADS02008MR-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
ADS02008MR-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ADS02008MR-R
Producent / Mærke: PUI Audio, Inc.
Produkt beskrivelse SPEAKER 8OHM 80MW TOP PORT 86DB
Dataark: ADS02008MR-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
  • Besked
Specifikationer for ADS02008MR-R
Varenummer ADS02008MR-R Fabrikant PUI Audio, Inc.
Beskrivelse SPEAKER 8OHM 80MW TOP PORT 86DB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31828 pcs Datablad ADS02008MR-R.pdf
Type General Purpose Afslutning Solder Pads
Teknologi Magnetic Størrelse / Dimension 0.783" Dia (19.90mm)
Form Round Serie -
Vurderinger - Power-rated 80mW
Strøm - Max 200mW Havnestation Top
Emballage Tray Andre navne 668-1217
ADS02008MR-R-ND
ADS02008MRR
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Magnet Nd-Fe-B
Materiale - Cone Polyester Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Impedans 8 Ohms
Højde - Siddende (Max) 0.157" (4.00mm) Frekvensområde 750Hz ~ 5kHz
Frekvens - Selvresonans 750Hz Effektivitet - dBA 86.00
Effektivitet - Type Sound Pressure Level (SPL) Effektivitet - Testing 80mW/100mm
Detaljeret beskrivelse 8 Ohms General Purpose Speaker 80mW 750Hz ~ 5kHz Top Round 86dB