AR027150MR-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AR027150MR-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AR027150MR-R
Producent / Mærke: PUI Audio, Inc.
Produkt beskrivelse SPEAKER 150OHM 15MW TOP PORT
Dataark: AR027150MR-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for AR027150MR-R
Varenummer AR027150MR-R Fabrikant PUI Audio, Inc.
Beskrivelse SPEAKER 150OHM 15MW TOP PORT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5255 pcs Datablad AR027150MR-R.pdf
Type Receiver Afslutning Solder Pads
Teknologi Magnetic Størrelse / Dimension 1.055" Dia (26.80mm)
Form Round Serie -
Vurderinger - Power-rated 15mW
Strøm - Max 30mW Havnestation Top
Emballage Tray Andre navne 668-1225
AR027150MR-R-ND
AR027150MRR
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Magnet Nd-Fe-B
Ingress Protection - Impedans 150 Ohms
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvensområde 20Hz ~ 10kHz
Frekvens - Selvresonans 650Hz Effektivitet - dBA 119.00
Effektivitet - Type Sound Pressure Level (SPL) Effektivitet - Testing 1mW/10mm
Detaljeret beskrivelse 150 Ohms Receiver Speaker 15mW 20Hz ~ 10kHz Top Round 119dB