AS04508MR-3-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS04508MR-3-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AS04508MR-3-R
Producent / Mærke: PUI Audio, Inc.
Produkt beskrivelse SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
Dataark: AS04508MR-3-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for AS04508MR-3-R
Varenummer AS04508MR-3-R Fabrikant PUI Audio, Inc.
Beskrivelse SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22920 pcs Datablad AS04508MR-3-R.pdf
Type General Purpose Afslutning Solder Pads
Teknologi Magnetic Størrelse / Dimension 1.772" Dia (45.00mm)
Form Round Serie AS
Vurderinger - Power-rated 1W
Strøm - Max 1.5W Havnestation Top
Emballage Tray Andre navne 668-1237
AS04508MR-3-R-ND
AS04508MR3R
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Magnet N35
Ingress Protection - Impedans 8 Ohms
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvensområde 450Hz ~ 6kHz
Frekvens - Selvresonans 450Hz Effektivitet - dBA 83.00
Effektivitet - Type Sound Pressure Level (SPL) Effektivitet - Testing 1W/1M
Detaljeret beskrivelse 8 Ohms General Purpose Speaker 1W 450Hz ~ 6kHz Top Round 84dB