AS05008PR-6-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AS05008PR-6-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AS05008PR-6-R
Producent / Mærke: PUI Audio, Inc.
Produkt beskrivelse SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 85DB
Dataark: 1.AS05008PR-6-R.pdf2.AS05008PR-6-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for AS05008PR-6-R
Varenummer AS05008PR-6-R Fabrikant PUI Audio, Inc.
Beskrivelse SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 85DB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21074 pcs Datablad 1.AS05008PR-6-R.pdf2.AS05008PR-6-R.pdf
Type General Purpose Afslutning Solder Eyelet(s)
Teknologi Magnetic Størrelse / Dimension 1.969" Dia (50.00mm)
Form Round Serie AS
Vurderinger - Power-rated 400mW
Strøm - Max 700mW Havnestation Top
Emballage Tray Andre navne 668-1367
688-1367-ND
AS05008PR-6-R-ND
AS05008PR6R
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Magnet N35
Materiale - Cone Paper Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Impedans 8 Ohms
Højde - Siddende (Max) 0.728" (18.50mm) Frekvensområde 500Hz ~ 5kHz
Frekvens - Selvresonans 500Hz Effektivitet - dBA 85.00
Effektivitet - Type Sound Pressure Level (SPL) Effektivitet - Testing 1W/1M
Detaljeret beskrivelse 8 Ohms General Purpose Speaker 400mW 500Hz ~ 5kHz Top Round 85dB