2R5TPF470ML
PanasonicPanasonic
2R5TPF470ML Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2R5TPF470ML
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Dataark: 2R5TPF470ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2R5TPF470ML
Varenummer 2R5TPF470ML Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 94823 pcs Datablad 2R5TPF470ML.pdf
Spændingsvurdering 2.5V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TPF Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne P16552TR Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D3L Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm Detaljeret beskrivelse 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm
kapacitans 470µF