2SEPC560M
PanasonicPanasonic
2SEPC560M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2SEPC560M
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Dataark: 2SEPC560M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2SEPC560M
Varenummer 2SEPC560M Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 81183 pcs Datablad 2SEPC560M.pdf
Spændingsvurdering 2.5V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 100kHz
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 2SEPC560M-ND
P123669
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.079" (2.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm
Detaljeret beskrivelse 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitans 560µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2SEPC470MZ+TSS
2SEPC470MZ+TSS
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H
På lager: 163102 pcs
Hent: 2SEPC470MZ+TSS.pdf
RFQ
2SEPC330MZ
2SEPC330MZ
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
På lager: 59600 pcs
Hent: 2SEPC330MZ.pdf
RFQ
2SEPC560MX+TSS
2SEPC560MX+TSS
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H