2SEPC820MD
PanasonicPanasonic
2SEPC820MD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2SEPC820MD
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Dataark: 2SEPC820MD.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2SEPC820MD
Varenummer 2SEPC820MD Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83253 pcs Datablad 2SEPC820MD.pdf
Spændingsvurdering 2.5V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 265mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.3A @ 100kHz
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne P16337
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.138" (3.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 8 mOhm
Detaljeret beskrivelse 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitans 820µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2SEPC560MX+TSS
2SEPC560MX+TSS
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H