4TCF330ML
PanasonicPanasonic
Panasonic
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4TCF330ML
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Dataark: 4TCF330ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4TCF330ML
Varenummer 4TCF330ML Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 4V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 114796 pcs Datablad 4TCF330ML.pdf
Spændingsvurdering 4V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TC Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne 4TCF330ML-ND
P123555TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D3L Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm Detaljeret beskrivelse 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm
kapacitans 330µF