4THB330ML
PanasonicPanasonic
4THB330ML Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4THB330ML
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Dataark: 1.4THB330ML.pdf2.4THB330ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4THB330ML
Varenummer 4THB330ML Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 4V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 120388 pcs Datablad 1.4THB330ML.pdf2.4THB330ML.pdf
Spændingsvurdering 4V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TH Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne PCE5137TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 5 (48 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D3L Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.114" (2.90mm)
Funktioner General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100kHz
Detaljeret beskrivelse 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz kapacitans 330µF