4TPB330ML
PanasonicPanasonic
4TPB330ML Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4TPB330ML
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Dataark: 4TPB330ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4TPB330ML
Varenummer 4TPB330ML Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 4V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46284 pcs Datablad 4TPB330ML.pdf
Spændingsvurdering 4V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TPB Vurderinger -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne P16581CT Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D3L Levetid @ Temp. -
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm Detaljeret beskrivelse 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
kapacitans 330µF
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4TPE150MAZB
4TPE150MAZB
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP TANT POLY 150UF 4V 1411
På lager: 203904 pcs
Hent: 4TPE150MAZB.pdf
RFQ
4TP8-1
4TP8-1
producenter: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Beskrivelse: SWITCH ROCKER 4PDT 15A 125V