6THB220ML
PanasonicPanasonic
6THB220ML Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 6THB220ML
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Dataark: 1.6THB220ML.pdf2.6THB220ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 6THB220ML
Varenummer 6THB220ML Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44661 pcs Datablad 1.6THB220ML.pdf2.6THB220ML.pdf
Spændingsvurdering 6.3V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TH Vurderinger -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne PCE5098DKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 5 (48 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D3L Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.114" (2.90mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm Detaljeret beskrivelse 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
kapacitans 220µF