6TPE100M
PanasonicPanasonic
6TPE100M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 6TPE100M
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917
Dataark: 1.6TPE100M.pdf2.6TPE100M.pdf3.6TPE100M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 6TPE100M
Varenummer 6TPE100M Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 153319 pcs Datablad 1.6TPE100M.pdf2.6TPE100M.pdf3.6TPE100M.pdf
Spændingsvurdering 6.3V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TPE Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne P16623TR Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D2E Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Detaljeret beskrivelse 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
kapacitans 100µF
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
6TPE100MAZB
6TPE100MAZB
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
På lager: 57829 pcs
Hent: 6TPE100MAZB.pdf
RFQ
6TPC330MA
6TPC330MA
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
På lager: 179590 pcs
Hent: 6TPC330MA.pdf
RFQ
6TPB68M
6TPB68M
Beskrivelse: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Hent: 6TPB68M.pdf
6TPE100MI
6TPE100MI
Beskrivelse: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917
Hent: 6TPE100MI.pdf
6TPE100MZB
6TPE100MZB
Beskrivelse: CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
Hent: 6TPE100MZB.pdf
6TPE120MAZB
6TPE120MAZB
Beskrivelse: CAP TANT POLY 120UF 6.3V 1411
Hent: 6TPE120MAZB.pdf
6TPE100MPB
6TPE100MPB