6TPE150MF
PanasonicPanasonic
6TPE150MF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 6TPE150MF
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Dataark: 1.6TPE150MF.pdf2.6TPE150MF.pdf3.6TPE150MF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 6TPE150MF
Varenummer 6TPE150MF Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 198898 pcs Datablad 1.6TPE150MF.pdf2.6TPE150MF.pdf3.6TPE150MF.pdf
Spændingsvurdering 6.3V Type Molded
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie POSCAP™ TPE Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric)
Andre navne 6TPE150MF-ND
P123515TR
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Størrelse Kode D2E Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Funktioner General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm Detaljeret beskrivelse 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm
kapacitans 150µF
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
6TPE150M
6TPE150M
producenter: Panasonic
Beskrivelse: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917