AIGN10M485
PanasonicPanasonic
Panasonic
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AIGN10M485
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse HMI TOUCHSCREEN 10.4" COLOR
Dataark: AIGN10M485.pdf
  • Besked
Specifikationer for AIGN10M485
Varenummer AIGN10M485 Fabrikant Panasonic
Beskrivelse HMI TOUCHSCREEN 10.4" COLOR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6468 pcs Datablad AIGN10M485.pdf
Spænding - Supply 12 ~ 24VDC Type Touchscreen
Størrelse - Skærm 10.4" Serie GN10
Driftstemperatur 0°C ~ 45°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)