ASQ10237
PanasonicPanasonic
Panasonic
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASQ10237
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 20V
Dataark: ASQ10237.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASQ10237
Varenummer ASQ10237 Fabrikant Panasonic
Beskrivelse SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 20V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11684 pcs Datablad ASQ10237.pdf
Spændingsvurdering - DC 30V Spændingsværdi - AC 20V
Afslutningsstil Wire Leads Skiftfunktion Off-Mom
Serie ASQ1 Release Force -
forankoblet - Emballage Bulk
overvandring 0.102" (2.6mm) Andre navne 255-6473
ASQ10237-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Driftsposition 0.366" (9.3mm)
Operating Force 173gf Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mekanisk liv -
Funktioner - Elektrisk liv 200,000 Cycles
Differential Rejse - Nuværende vurdering 100mA (DC)