ECH-U1H331JB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H331JB5 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECH-U1H331JB5
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP FILM 330PF 5% 50VDC 0805
Dataark: ECH-U1H331JB5.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ECH-U1H331JB5
Varenummer ECH-U1H331JB5 Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP FILM 330PF 5% 50VDC 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 466071 pcs Datablad ECH-U1H331JB5.pdf
Spændingsvurdering - DC 50V Spændingsværdi - AC -
Tolerance ±5% Afslutning Solder Pads
Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ECH-U(B)