ECK-ATS471MB
PanasonicPanasonic
ECK-ATS471MB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECK-ATS471MB
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
Dataark: ECK-ATS471MB.pdf
  • Besked
Specifikationer for ECK-ATS471MB
Varenummer ECK-ATS471MB Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7012 pcs Datablad ECK-ATS471MB.pdf
Spændingsvurdering 440VAC Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) - Temperaturkoefficient Y5P (B)
Størrelse / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie TS
Vurderinger X1, Y2 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne ECKATS471MB
P10459
Driftstemperatur -25°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Blyafstand 0.295" (7.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.472" (12.00mm) Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 470pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapacitans 470pF Applikationer Safety