ECK-T3D331KB
PanasonicPanasonic
ECK-T3D331KB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECK-T3D331KB
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 2KV Y5P SMD
Dataark: ECK-T3D331KB.pdf
  • Besked
Specifikationer for ECK-T3D331KB
Varenummer ECK-T3D331KB Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP CER 330PF 2KV Y5P SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3490 pcs Datablad ECK-T3D331KB.pdf
Spændingsvurdering 2000V (2kV) Tolerance ±10%
Tykkelse (Max) 0.110" (2.80mm) Temperaturkoefficient Y5P (B)
Størrelse / Dimension 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Serie ECK
Vurderinger - Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne PCC2098DKR
Driftstemperatur -25°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount, MLCC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner High Voltage
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Nonstandard SMD
kapacitans 330pF Applikationer General Purpose