ECW-F2684JB
PanasonicPanasonic
ECW-F2684JB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECW-F2684JB
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
Dataark: ECW-F2684JB.pdf
  • Besked
Specifikationer for ECW-F2684JB
Varenummer ECW-F2684JB Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6231 pcs Datablad ECW-F2684JB.pdf
Spændingsvurdering - DC 250V Spændingsværdi - AC -
Tolerance ±5% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 0.906" L x 0.374" W (23.00mm x 9.50mm) Serie ECW-F(B)
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne ECWF2684JB
PF2684
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.787" (20.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.709" (18.00mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized
Detaljeret beskrivelse 0.68µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitans 0.68µF