EEE-0GA331WP
PanasonicPanasonic
Panasonic
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EEE-0GA331WP
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 4V SMD
Dataark: 1.EEE-0GA331WP.pdf2.EEE-0GA331WP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for EEE-0GA331WP
Varenummer EEE-0GA331WP Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 4V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1137354 pcs Datablad 1.EEE-0GA331WP.pdf2.EEE-0GA331WP.pdf
Spændingsvurdering 4V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Størrelse / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie S Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 136mA @ 10kHz Vurderinger AEC-Q200
Polarisering Polar Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne EEE0GA331WP
Q7144003
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C kapacitans 330µF