EEE-HA0J331AP
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEE-HA0J331AP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EEE-HA0J331AP
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Dataark: 1.EEE-HA0J331AP.pdf2.EEE-HA0J331AP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for EEE-HA0J331AP
Varenummer EEE-HA0J331AP Fabrikant Panasonic Electronic Components
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 408943 pcs Datablad 1.EEE-HA0J331AP.pdf2.EEE-HA0J331AP.pdf
Tolerance 330µF Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie Automotive, AEC-Q200, HA
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens Automotive
Ripple Current Polar Polarisering Radial, Can - SMD
Pitch - Connector 6.3V Pakke / tilfælde 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Andre navne EEEHA0J331AP
PCE4648TR
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal kondensatorer 230mA @ 120Hz Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer EEE-HA0J331AP
Levetid @ Temp. - Impedans -
Højde - Siddende (Max) 0.402" (10.20mm) Udvidet beskrivelse 330µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Applikationer 1000 Hrs @ 105°C