EEE-HA1C331AP
PanasonicPanasonic
EEE-HA1C331AP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EEE-HA1C331AP
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Dataark: 1.EEE-HA1C331AP.pdf2.EEE-HA1C331AP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for EEE-HA1C331AP
Varenummer EEE-HA1C331AP Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 114071 pcs Datablad 1.EEE-HA1C331AP.pdf2.EEE-HA1C331AP.pdf
Spændingsvurdering 16V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie HA Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 391mA @ 10kHz Vurderinger AEC-Q200
Polarisering Polar Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne PCE4657CT
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitans 330µF