ELL-6SH331M
PanasonicPanasonic
ELL-6SH331M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ELL-6SH331M
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 240MA 2.7 OHM
Dataark: ELL-6SH331M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ELL-6SH331M
Varenummer ELL-6SH331M Fabrikant Panasonic
Beskrivelse FIXED IND 330UH 240MA 2.7 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 103218 pcs Datablad ELL-6SH331M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Afskærmning Shielded Serie H
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne PCD1388CT Driftstemperatur -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) 0.130" (3.30mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Wirewound Inductor 240mA 2.7 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.7 Ohm
Nuværende vurdering 240mA Nuværende - Mætning -