ERA-1ARB103C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB103C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ERA-1ARB103C
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0201
Dataark: 1.ERA-1ARB103C.pdf2.ERA-1ARB103C.pdf3.ERA-1ARB103C.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ERA-1ARB103C
Varenummer ERA-1ARB103C Fabrikant Panasonic
Beskrivelse RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 153909 pcs Datablad 1.ERA-1ARB103C.pdf2.ERA-1ARB103C.pdf3.ERA-1ARB103C.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±10ppm/°C
Leverandør Device Package 0201 Størrelse / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERA-1A Modstand 10 kOhms
Power (Watts) 0.05W, 1/20W Emballage Cut Tape (CT)