EVP-AFKB65
PanasonicPanasonic
Panasonic
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVP-AFKB65
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Dataark: 1.EVP-AFKB65.pdf2.EVP-AFKB65.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for EVP-AFKB65
Varenummer EVP-AFKB65 Fabrikant Panasonic
Beskrivelse SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 157831 pcs Datablad 1.EVP-AFKB65.pdf2.EVP-AFKB65.pdf
Afslutningsstil J Lead Skift rejse 0.15mm
Skiftfunktion Off-Mom Serie EVPAF
Emballage Cut Tape (CT) Omrids 3.00mm x 2.60mm
Andre navne P122438CT Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Operating Force 133gf Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mekanisk liv 100,000 Cycles
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Belysningsspænding (Nominel) - Belysningstype, Farve -
Belysning Non-Illuminated Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontakt Rating @ Spænding 0.02A @ 15VDC
Kredsløb SPST-NO Aktuator Type Standard
Aktuatororientering Top Actuated Aktuator Materiale -
Aktuator længde, højre vinkel - Aktuator Højde off PCB, Vertikal 0.65mm
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EVP-AHCD6A
EVP-AHCD6A
producenter: Panasonic
Beskrivelse: SWITCH TACTILE SPDT 0.02A 15V
På lager: 6795 pcs
Hent: EVP-AHCD6A.pdf
RFQ
EVP-AHAG6A
EVP-AHAG6A
producenter: Panasonic